KARTAL TURBO

Atölyemiz 1992 senesinde İstanbul Kartal Oto Sanayi Sitesinde kurulmuştur. Yılların tecrübesiyle motor ve silindir kapak revizyon alanında hizmet vermekte olan atölyemiz, dünya & yurt çapında en yeni ve hassas tezgahlar kullanılmak suretiyle, en güvenilir motor yenileme firmaları arasında üstünlüğünü korumuştur.

    Ağır Sanayi ( gemi makinaları, iş makinaları vb.) ve hafif araçlar alanında en iyi ve en hızlı hizmeti verebilmenin yanında, güven ortamı içinde çalışmayı ilke olarak benimseyen firmamız, bunu gerçekleştirebilmek için en son teknolojiyi takip etmiş ve daha geniş makina parkuru ile alanında en iyisi olmuştur. Makine portföyümüze kattığımız hassas ölçüm yapan makinelerimizle daha kaliteli hizmet sunmaktayız.

    Firmamız, binek oto motorlarından, ağır dizel gemi makinalarına kadar geniş bir alanda en hassas ve en güvenilir hizmeti vermektedir. Bu sebele, farklı boyut ve özelliklerdeki işleri yapabilmek için firmamız makina parkurunu çok çeşitli kurmuştur.

    Sizlerden aldığımız güçle 2009 yılında Turbo motorlar için TURBO revizyon birimini açan firmamız bu amaca yönelik olarak KARTAL TURBO web sitesinide hizmete açarak başarılarına devam etmektedir.